Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VII qrant müsabiqəsində qalib gəlmiş bəzi layihələr haqqında qısa məlumat
Keçən qrant müsabiqəsində Lənkəran-Astara Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində olan məktəblərin qalib gəlmiş bəzi layihələri haqqında qısa məlumatları sizinlə bölüşürük.
ƏtraflıŞagirdlərin elektron yerdəyişməsinə başlanılır.
20 fevral saat 11:00-dan etibarən 2023-2024-cü tədris ilinin II yarımili üzrə şagirdlərin yerdəyişməsi prosesi aktiv olacaq.
ƏtraflıMüəllimlər üçün təlimlərə start verilir!
Təlimləri uğurla bitirən təhsilverənlər müəllim fəaliyyətlərini davam etdirməklə yanaşı gələcəkdə Lənkəran-Astara Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində olan təhsil sektorlarında yaranmış müxtəlif vakansiyalar üzrə işlə təmin olunmaq imkanı qazana bilərlər.
ƏtraflıMəktəbəqədər təhsil müəssisələrində vakant olan tərbiyəçi-müəllim vəzifəsinə işə qəbul müsabiqəsinin müsahibə mərhələsi üçün qeydiyyat prosesinə start verilib.
Lənkəran-Astara Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən məktəbəqədər təhsil müəssisələrində vakant olan tərbiyəçi-müəllim vəzifəsinə işə qəbulu həyata keçirilir. Bununla bağlı 6 dekabr 2023-cü il tarixindən 12 dekabr 2023-cü il saat 23:59-a kimi 16 noyabr 2023-cü il tarixində müsabiqədə iştirak etmiş şəxslər aşağıda qeyd edilmiş linkə daxil olaraq, qeydiyyatdan keçə bilərlər.